resim

Özgür Yurdusev

2009'dan beri bu işi yapmaktayım günden güne değişmekte olan sektörümüzde dövme modellerinin her çeşidini yara izi,kesik,dövme kapatma ve 3D dövmelerimizle birlikte kalıcı makyaj; Kıl tekniğiyle hijyen koşulları altında Karşıyaka sahilinde iskeleye yakın stüdyomuzda , güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Dövme Geçmişim

2009 tarihinden itibaren,yani yaklaşık 7 senedir dövme (tattoo) mesleğini icra etmekteyim ve halen yeteneklerimi geliştirmekteyim. Çizim geçmişim bundan daha eski bir tarihe dayanmaktadır. İşimi ziyadesiyle severek yapıyorum sizlere bu sanatı etkili bir şekilde sunmamın sırrı da burada saklı. Genellikle, internet üzerinden seçilmiş modellerin dövmesini yapmak yerine sizin fikirlerinizden yola çıkarak hazırladığım özel çizim ve tasarımlarla size kendinizi daha özel hissettirmenin niyetindeyim. Size özel çizim yapabilecek bir sanatçınız varken neden başkalarının vücudundaki bir dövmeyi yaptırmak isteyesiniz ki ?

Hedeflerim

"LİMİT İS ONLY THE SKY!" Hedeflerimiz bizleri sınırlandırmamalı , aksine her zaman bizleri daha ileriye gitmek için motive etmelidir. Başarıya inanan insanlar olmasaydı ,şuan interneti bırakın bilgisayarın varlığından bile söz edemezdik.İşte bu yüzden benim hedeflerim de ileride dövmeciliğe yeni bir soluk getirerek,kendime dünyanın en iyi sanatçıları arasında yer açabilmek. UNUTMAYIN; Hayal edebiliyorsanız ,başarabilirsiniz de.!

Çalışma Prensiplerim

Yaptığım işlerin %80'ni FREE HAND ( Doğaçlama) yapmaktayım. Sanatıma değer verdiğim için siz değerli müşterilerimize kendi özel çizimlerimi tavsiye ediyorum.Çok aşırı ısrar olmadığı mühdetçe,Yaptığım sanatı bir daha asla yapmıyorum. Lütfen telefonla veya internet üzerinden dövme fiyatı öğrenmeye çalışmayınız.Fiyatımı ancak yüz yüze görüşmelerim de veriyorum.Çünkü telefon ve internet üzerinden fiyat vermenin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.Bence en doğru ve mantıklı olanı da budur.Sizlere yaptığım işi bilmeden fiyat verecek olursam sanatıma saygısızlık etmiş olurum. Sizinde kendinize yapmış olduğunuz en büyük kötülük olur bence.

Stüdyo Hakkında Bilgi

Stüdyomuz, günümüzün çağdaş, modern ve hijyenik unsurları hassasiyetle dikkatte alınarak tasarlanmıştır. Aynı şekilde dövme yapımın da kullandığımız dövme makinaları hariç tüm ekipmanlarımız kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Bizim önceliğimiz sizin sağlığınız ve akabinde sanatımızla gelen menmuniyetiniz.